Ultra dayanıklılık bisiklet sürüşlerine ve gravel bisikletlere olan tutkumuz bizi bu noktaya getirdi. 


2019 yılının başında PACK2RIDE’ı belki biraz hobi tadında bir aile girişimi olarak başlatmaya karar verdik. Amacımız bikepacking çantalarını daha çok insana ulaştırabilmekti. Ortaya çıkaracağımız en iyi ürünün izinde, yepyeni bir maceralı yolculuğa başladığımızı hayal bile edemezdik. Bu maceralı yolculukta amacımız, yalnızca olmazsa olmaz özelliklere sahip, sade tasarımlı ve hiç bir detayın atlanmadığı işçilik ile dayanıklı bir ürün ailesi oluşturmak oldu. Çantalarımızı her bisiklet yolculuğunda ve her koşulda yanınızda olmak üzere tasarladık.


Kendimiz seyahati çok sevsek de 2019 yılından bugüne, daha yerleşik bir düzene geçerek, kendimizi kelimenin tam anlamıyla, bugün dünyanın her bir yerinde memnuniyetle kullanılan çantalarımızı  geliştirmeye adadık. Macerapereset ve gezgin ruhumuz ise ortaya çıkardığımız ürün ve ekipmanların gezegenimizin en uzak köşelerinde kullanıldığını görerek avundu. Yani, biz gezemiyor olsak da bir çok özgür ruhlu gezgine daima çantalarımızla  eşlik ediyoruz. 2021 yılında metal aksesuarlar da üretmeye başlayarak daha bütüncül bir bikepacking ekipman markası haline geldiğimizi görüyoruz. Bugün, 2022'de, dünya çapında faaliyet gösteren, dünyanın her yerinden müşteri ve elçilere sahip kocaman bir marka olmaktan gurur duyuyoruz.


Pack2Ride olarak belirli değerleri gözeterek yolumuza devam ediyoruz. 


Bir işletmenin, faaliyet gösterdiği topluma yardımcı olduğu ölçüde başarılı olduğu düşüncesine sahibiz. Bu nedenle, tüm Pack2Ride ekipmanları, yerel topluluklarla işbirliği yaparak ve onların gelişimine katkıda bulunarak kendi memleketlerimiz Eskişehir ve İzmir'de tasarlanıp üretiliyor. Öte yandan, eşit emeğe katılım ilkesiyle kadınların üretim hattımızın her aşamasında eşit oranda katkıda bulunmasını sağlıyoruz. Pack2Ride'ın girişimciler Tekin Hanım ve Tekin Bey tarafından kurulduğunu da belirtelim. 


Doğayı korumak ve ona değer vermek en büyük önceliğimiz. Çünkü, doğayı seviyoruz, doğadan keyif alıyoruz ve doğanın bir parçasıyız. Dayanıksız tüketim mallarının gezegenimiz üzerindeki etkisinin de gayet farkındayız. Bu nedenle, karbon ayak izimizi azaltmak için, yalnızca ömür boyu garantili, uzun ömürlü dış mekan ekipmanları üretiyoruz. Ve dünyanın neresinde olursanız olun, tüm Pack2Ride ekipmanları için en iyi servisi sunuyoruz.